Společenské šaty – jak je vybrat a nosit

 Každá dívka a žena chce být královnou nebo princeznou každé společenské události. Tento sen se stane skutečností, když si vybere ty správné společenské šaty. Nákup takvých šatů nemusí být jednoduchý a občas může pořádně provětrat Vaši peněženku, ale pokud vyberete ty správné, pak to bude stát zajisté za to. Navíc je možno v dnešní době najít na internetu obrovský výběr nejrůznějších modelů za přijatelné ceny.
Výběr těch správných šatů nemusí být jednoduchý- rozhoduje střih a základní styl šatů, který dokáže při správne volbě zamaskovat případné menší nedostatky a naopak vyzdvihnout přednosti. Barvu šatů je třeba volit opatrně tak, aby nebyla pro danou událost přespříliš vyzývavá.
 Pokud chcete být IN a 100% módní, pak doporučujeme nahlédnout na fotky nebo videa z červeného koberce, kde známé tváře prezentují nejnovější společenské a večerní šaty, které jsou v danou chvíli 100% trendy. Toto pozlátko na červeném koberci ukazuje jak momentální, tak v mnoha případech i budoucí styl, kterým se bude produkce společenských šatů vyvíjet.
Využijte nápady a tipy výrobců, případně blogerů na internetu. Ve spoustě případů tak můžete natrefit na velmi zajímavé myšlenky, které by Vás samostné nenapadly.
Zde pro Vás máme několik tipů pro výběr společenských šatů:

1. Klasické černé šaty Vás nikdy nenechají pozadu
 Pokud nemáte dostatek času na výběr jedinečně navržených šatů, pak doporučujeme zvolit klasické černé šaty s výstřihem a bez rukávů. Tento jednoduchý, ale přitom přitažlivý styl zaujme i dnes a Vy budete působit jako vznešená dáma. Zároveň byste měli věnovat alespoň chvíli výběru doplňků a zvolit odpovídající kabelku, náhrdelník a boty.

2. Nevolte různobarevné šaty s potisky

Výjimečná společenská událost není maškarní ples, takže byste se měla prezentovat solidně a na úrovni. To znamená být elegantně oblečená ve společenských šatech bez výrazných barevných přechodů a linek a chovat se jako skutečná dáma.

3. Různé šaty pro různé postavy

Některé ženy nemají dokonalý tvar nohou, nebo nejsou spokojené se svým poprsím. K tomuto je třeba přihlédnout i při výběru společenských šatů a v tomto konkrétním připadě zvolit dlouhé šaty s mnším výstřihem. Na druhou stranu doporučujeme vyzdvihnout jkékoliv Vaše přednosti. A látka na šaty je také velmi důležitá. Lesklé šaty z hedvábné tkaniny budou přitahovat mnohem více pozornosti, než jejich prostějšek z teplákoviny.

Napsat komentář