Vrácení zboží / výměna velikosti

Nebudete-li z jakéhokoli důvodu s vybraným zbožím 100% spokojeni a vrátíte-li ho zpět do 14 dnů od jeho doručení, zboží vám vyměníme nebo vrátíme zpět peníze.

Jak postupovat: Zboží zabalte ideálně do původního obalu výrobce (vrácený výrobek nesmí jevit žádné známky nošení nebo poškození). Vyplňte formulář pro vrácení/výměnu zboží (na tomto formuláři vyplníte potřebné údaje. Uvedete, zda zboží vracíte, jestli požadujete vrácení peněz nebo výměnu zboží za jiné. V případě výměny doplníte požadovanou velikost zboží). Pokud chcete zboží pouze vrátit (bez výměny), pak na vratkovém formuláři uvedete číslo účtu, na který chcete zaslat peníze. Zásilku s takto vyplněným formulářem odešlete na adresu: Martin Škrabal, Přemyslovice 467, 798 51 Přemyslovice

Co se bude dít dál?

Došlé balíčky zpracováváme vždy jednou týdně- konkrétně vždy v pondělí řešíme balíčky došlé v uplynulém týdnu. Tento konkrétní den také odesíláme zpět peníze v případě požadavku na vrácení zboží, nebo jiné zboží v případě požadavku na výměnu.

Pokud potřebujete výměnu velikosti / modelu provést rychleji, tak se nám předem ozvěte a domluvíme se na dřívějším odeslání.

Co budu platit? Pokud nevyhovující zboží vracíte bez požadavku na výměnu za jiné zboží, tak Vám jednoduše do 10 dní od převzetí Vašeho balíčku zasíláme peníze na číslo uvedeného účtu. Navrácená částka je součtem hodnoty zboží a nejlevnější možnosti dopravy poskytované naším internetovým obchodem.

V případě, že chcete vyměnit velikost, platíte pouze dopravu zpět k nám. Zaslání produktu s jinou velikostí je zdarma.

Upozorňujeme, že náš eshop NENÍ půjčovna. Vrácené zboží musí být NENOŠENÉ a NEPARFÉMOVANÉ (samozřejmě s výjimkou vyzkoušení na postavě). V opačném případě Váš požadavek na vrácení nebude vyřízen.

 

 

Formulář – Vrácení zboží / výměna velikosti