Bílé šaty

Zobrazeno všech 1 záznamů

Dlouhé i krátké elegantní bílé šaty- modely vhodné do společnosti i na pláž

Černé šaty už jsou klasikou našich šatní skříní, ale proč nevyzkoušet elegantní šaty v bílé barvě? Takové šaty jsou jednoduché, okouzlující a působí panenským dojmem. Jsou až neuvěřitelně všestranné a můžete v nich okouzlit i s minimem doplňků. Bílé šaty jsou jednoznačně jedním z hlavních jarních a letních trendů. Velmi zajímavý dojem může též vytvořit kombinace bílého podkladu s barevným motivem například lučního kvítí na letních šatech, které jsou vhodné jak pro chvíle odpočinku na Vaší zahradě, na dovolenou k moři, ale v případě volby správného modelu i jako nevšední svatební šaty pro obřad uprostřed horkého léta. Ovšem šaty bílé barvy nejsou pro každého a navíc je vhodné volit správný odstín k Vaší pokožce a použít vhodné spodní prádlo a doplňky. Před nákupem takových šatů je vhodné zvážit, jestli vyhovují Vašemu odstínu pleti. Ne každá žena může nosit zářivě bílou.

Je vhodné mít napaměti, že chladné tóny pokožky (s modrými a růžovými podtóny) dobře ladí s klasickou čistou bílou (právě z důvodu chladného odstínu pleti i materiálu šatů), zatímco bronzové tóny pleti (s oranžovými, žlutými, nebo červenými podtóny) se více hodí pro tmavší bílou (slonová kost), případně okrové odstíny- obzvláště, když celý outfit doladíte zlatými šperky, případně jinými doplňky. Pokud jste výrazně snědší typ, pak máte při výběru bílých šatů prakticky volnou ruku, protože se k Vaší pleti hodí jak čistě bílé odstíny, pak i slonová kost, případně ocru v kombinaci jak se zlatými, tak i se stříbrnými doplňky.

K bílým šatům doporučujeme nosit spodní prádlo v barvě pokožky. Leckterá žena si myslí, že pod bílé šaty patří bílé spodní prádlo, ale není tomu tak. Takové prádlo je pak dosti viditelné, takže se mu vyhněte. Vybírejte takové spodní prádlo, které co nejlépe odpovídá Vaší barvě pleti.