Červené šaty

Zobrazeno všech 12 záznamů

Dámské červené šaty – modely na ples i na taneční párty

Šaty ve vyzývavé červené barvě by neměly chybět v šatníku žádné sebevědomé ženy, která chce působit přitažlivě a možná trochu vyzývavě. Nejde o takovou klasiku, jako malé černé šaty, které jsou oblíbené pro jejich obrovskou univerzálnost a schopnost černé barvy zeštíhlovat, ale i přesto by měly být pro Vás velmi důležité. Červená je totiž velmi smyslná a dokáže výborně upoutat pozornost. Takže pokud jste ráda hvězdou večera ať už na výrazně formální události jako je například ples, nebo na párty ve Vašem oblíbeném klubu, pak budou červené šaty pro Vás ideální volbou.

Věděla jste, že je vědecky prokázáno, že červená barva dokáže zvednout sebevědomí? I to může být důvodem proč si šaty v této barvě pořídit.

V případě červených šatů je velmi důležitá volba správných doplňků. Neopakujte chybu, kterou dělá spousta žen- nedoplňujte červenou barvu černou barvou, protože by černé doplňky jen zůstávaly ve stínu červené. Vybírejte spíše lesklé doplňky a boty. Berte na vědomí, že červená barva je natolik výrazná, že ji není vhodné kombinovat s jinou barvou. Spíše zvolte zlaté, nebo stříbrné šperky a další doplňky, které budou s červenými šaty ladit, ale nezastíní je.

Červené šaty můžete volit na nejrůznější události a všude tam, kde chcete, aby z Vás vyzařovala odhodlanost a smyslnost. Opatrní bychom s touto barvou byli asi jen na pracovišti, kde by mohla v určitých případech působit agresivně.