O nás

Amodio.cz je internetový obchod s módou- fungujeme od roku 2014 a za tu dobu jsme stihli vyřídit více než 1000 objednávek. Soustředíme se na nápadité a originální kousky při zachování nízkých cen, což se nám daří především díky napojení na výrobce zboží. Přes 80% zboží, které najdete na eshopu totiž kupujeme přímo od výrobců a prodáváme pod vlastní značkou Amodio. Díky tomu jsme schopni nabídnout různorodý sortiment zboží za výhodné ceny- u nás totiž neplatíte spoustě nejrůznějích dovozců, obchodníků, velkoobchodů apod.

Nejsme žádní přeposílači objednávek, kteří Vám nedokáží dát přesné informace o produktech, protože je ve spoustě případů ani neviděli. Každý kousek v naší nabíce držíme na našem vlastním skladě a pečlivě jej vybíráme, takže se do prodeje dostanou jen položky, o jejichž kvalitách jsme sami přesvědčeni. Díky tomu Vám dokážeme poskytnout detailní popisky zboží včetně velikostních tabulek, které jsou originální pro každý produkt.

Jsme velmi rádi, že jste s našimi službami spokojeni, což je evidentní z počtu vracejících se zákazníků, kterých je u nás zásadní procento. Pokud jste u nás ještě nenakoupili, pak budeme moc rádi, když v nás vložíte svou důvěru a jedním z takových zákazníků se stanete i Vy.