Jaké šaty zvolit na silvestrovský večírek

Silvestr se velmi rychle blíží a Vy ještě nevíte, co si vezmete na tento večer plný energie na sebe? Pokud chcete vyniknout, pak jsou padnoucí šaty téměř nutností. Nemusíte hned vydávat tisíce, abyste si mohla pořídit šaty, které jsou slušivé, výjimečné a přitažlivé, ale na trhu je velké množství modelů za příznivé ceny, z nichž některé mohou na ramínku působit docela obyčejně, ale po jejich obléknutí se z Vás dokážou udělat královnu večírku.

Prvním krokem při výběru správných šatů bude zjištění, kde a v jakém duchu se silvestrovská párty koná a jaký je na ní dress code. Ve většině případů ale pro tento bujarý večer žádný dress code neexistuje, takže můžete volit takové šaty, které Vám přijdou vhodné s ohledem na místo konání, další účastníky a celkovou povahu večera.

Koktejlové šaty jsou univerzální jistotou i na silvestra

Pokud se chystáte na honosného, formálně pojatého silversta, pak budou ideální volbou elegantní koktejlky, nebo malé černé šaty, ve kterých budete při správně zvoleném modelu vypadat elegantně, ale také smyslně a přitažlivě. Pokud chcete Váš vzhled něčím ozvláštnit, pak můžete zvolit výrazné boty a doplňky, které mohou být v případě malých černých šatů jak zlaté, nebo stříbrné, ale mohou mít i jiné velmi výrazné barvy. Dlouhé společenské šaty doporučujeme jen pro velmi formální příležitosti. Vyhrajte si s barvami- pro tento večer můžete zvolit výraznější barvy jak šatů, tak i doplňků. Snažte se barvu šatů sladit alespoň s některým doplňkem- např. s náušnicemi, náhrdelníkem, kabelkou, nebo botami.

Minišaty jako jednoznačná volba na párty

Pokud vyrážíte na silvestra s kamarády do víru města, nebo do tanečního klubu a chcete působit sexy, pak jsou jasnou volbou minišaty. Můžete volit jak klasickou černou, tak i jiné barvy, barevné kombinace, nebo potisky. Jen pamatujte, že nemáte pokožku opálenou stejně, jako v létě, takže je třeba dle toho volit i barevný odstín šatů. Ideálně si vyzkoušejte více modelů a barev a zvolte takové minišaty, které budou prospívat typu Vaší postavy i pleti.

Napsat komentář