Jak vybrat správné plavky pro Vaši postavu

Teplé počasí znamená mimo jiné přicházející plavkovou sezónu. Pro spoutu žen a dívek to znamená obávanou cestu k nákupu bikin. Nicméně tato cesta nemusí být vůbec náročná, pokud znáte Vaše tělo víte, jaké plavky budou pro Vás ideální. Ženy všech postav a výšek mohou najít plavky, ve kterých budou vypadat perfektně. Proto si pojďme říci, na co se při nákupu dámských plavek zaměřit a jaké modely hledat. Nejdříve si určete tvar Vašeho těla, který rozhodne o tom, jaké části Vašeho těla se budete snažit potlačit a jaké naopak zvýraznit.

  1. Atletická postava– Vaše poprsí a boky jsou spíše menší a jste celkově hubená. Můžete se pokusit zdůraznit Vaši štíhlost, nebo se pokusit, aby Vaše poprsí a boky vypadaly větší.
  2. Jablko– většina Vaší váhy se soustřeďuje na poprsí a břicho, ale Vaše nohy a boky jsou menší. Snažte se najít spodní díl plavek, který zvýrazní Vaše boky a vrchní díl, který Vaše poprsí opticky zmenší.
  3. Hruška– Vaše tělesná hmotnost má tendence se shromažďovat kolem boků a hýždí, ale Váš pas a ramena jsou menší. Snažte se najít spodní díl plavek, který dělá Vaše boky menší a horní díl, který zvětšuje Vaše poprsí. Můžete volit například horní díl s push up efektem.
  4. Přesýpací hodiny– máte úzký pas, ale Vaše poprsí a boky jsou širší. Pokud máte takovou postavu, pak můžete jásat a volit prakticky jakékoliv plavky s přihlédnutím k tomu, jestli chcete některé z Vašich proporcí ještě více zdůraznit.

 

Plavky můžete koupit jako celek, kdy spodní a horní část jsou laděné do stejné barvy a odstínu, ale v posledních letech jsou módní také nejrůznější kombinace barev a stylů horní a spodní části dámských plavek.

 

Tipy a triky pro výběr plavek

 

Pokud volíte horní část a chcete, aby \vaše poprsí vypadalo větší, pak volte spíše světlé barvy jako je bílá, žlutá, béžová apod. Pro zvětšení vzhledu a objemu horní části můžete také přidat volánky. Pokud naopak chcete Vaše poprsí opticky zmenšit, pak vybírejte tmavé barvy jako černá, tmavě modrá, nebo se snažte vybírat horní díl s nejrůznějšími vzory.

 

Napsat komentář