Dlouhé nebo krátké šaty na letní svatbu?

Sezóna jarních a letních venkovních svateb se blíží a mladé dívky, ale i ženy hledají ty pravé šaty pro takové příležitosti- ať už on-line, nebo i v kamenných obchodech. Výběr těch správných šatů na svatbu Vám pomůže být atraktivnější, ale také se lépe cítit a tím být sebejistější. Navíc pokud vyberete ten správný model, nemusí být nutně určený na venkovní svatby, ale můžete v něm bez obav vyrazit také například v zimě na plesy, maturitní večírek a podobně. Ale jsou pro Vás lepší krátké, nebo dlouhé šaty? Čtěte dále a dozvíte se více.

Krátké společenské šaty jsou nepopiratelně zábavné, stylové a sexy. Nejen, že se Vám v nich bude lépe tancovat, ale budete v nich také vypadat vyšší! V krátkých šatech dáte na obdiv své nohy, čímž je opticky prodloužíte a třešničkou na dortu je, že můžete ukázat své krásné boty. Dospělým dámám doporučujeme koktejlové šaty délky přibližně po kolena, které jsou obvykle poměrně levné, a navíc je unosíte při spoustě dalších příležitostí. Například v malých černých šatech rozumné délky můžete vyrazit při volbě vhodných šperků a doplňků jak na svatbu, nebo ples, tak i na firemní večírek, rande a podobně. Zkrátka na jakoukoliv příležitost, na které chcete působit žensky a elegantně. Mladším dívkám doporučujeme například kratší skater šaty s volnější sukní, které jsou velmi pohodlné, lehké a navíc se v nich budete cítit jako princezna.

Naopak dlouhé šaty jsou více tradiční a pro některé z nás je to jediná šance, jak dosáhnout potřebné míry elegance. Obecně lze říci, že na svatby konané během dne jsou vhodnější šaty kratší délky, ale na večerní svatby, které mají tendence být formálnější, je vhodné obléknout dlouhé společenské šaty. Obzvláště, pokud se daná událost koná ve vnitřních prostorách. K dispozici jsou nejrůznější dlouhé šaty vhodné pro různé siluety, takže si každá určitě vybere ty pravé. Rozhodně už dnes neplatí, že dlouhé šaty nemohou být sexy- je možno zakoupit šaty s odhalenými zády, s odvážnými výřezy, případně velmi vysokým rozparkem.

Napsat komentář