Venkovní svatba v párty stanu? Co je třeba vědět?

párty stan

Začínáte přemýšlet nad řešením svatby, jste oba romanticky založení a máte rádi přírodu? Naopak nesnášíte konvence a chcete mít něco vyjímečného? Pak by pro Vás mohla být zajímavou možností svatba v zahradním párty stanu, nebo altánu, která může být opravdu krásná se zajímavou, nevšední a uvolněnou atmosférou. Ale je nutno také počítat s určitými specifickými negativy, z nichž některé lze při správném plánování téměř zcela odfiltrovat.

Jaký zahradní párty stan volit?

Venkovní svatba s rozkvetlými stromy ve Vašem okolí a zelenou trávou pod nohama může být krásný zážitek, ale je třeba o něco více plánování. Mimo jiné také při výběru vhodného párty stanu, který musí být dostatečně velký na to, aby se do něj vešli všichni hosté a přitom se v něm mohli volně pohybovat- podívejte se např. na kategorii párty stanů na My-hobby.cz, kde mají opravdu zajímavý výběr a můžete si udělat dobrou představu o tom, jaký stan lze běžně koupit. Při plánování si zkuste na zem umístit alespoň jeden stolek se židlemi podobný těm, které budete chtít následně do stanu umístit a změřte si, kolik přibližně prostoru při zachování dostatku volného místa okolo taková sestava nábytku stolu spolu s židlemi zabere. Pak už je poměrně jednoduché dle počtu zamýšlených hostů propočítat potřebné rozměry pro zahradní párty stan. Pokud by stan vycházel příliš velký, je možno použít stany 2, nebo 3 a vkusně je rozdělit například na stan k povídání, k tanci, nebo k jídlu a pití. Pokud budete zahradní párty stan instalovat na měkkou zem, pak určitě nezapomeňte zajistit i speciální podlahu, která zabrání v tom, aby se při dešti změnila tráva na rozblácené pole. Pokud byste se rozhodli párty stan kupovat, tak zkuste projít eshop My-hobby.cz.

zahradni-party-stan-altan-3x3-m-2-bocni-steny-s-okny-bily

Přejít na nabídku párty stanů 3×3 m

Jaké šaty jsou na venkovní svatbu ve stanu vhodné?

Rozhodně dejte všem vědět, že se bude svatba i hostina konat ve venkovních prostorách, ať tomu mohou přizpůsobit oblečení. Vy sama si sežeňte pro převlečení ideálně kratší společenské šaty, které nebudete tahat za sebou po zemi a zbytečně tak neušpiníte jejich spodní lem. Jako dress code pro ostatní v takovém případě doporučujte raději méně formální oblečení jako například koktejlové, nebo pouzdrové šaty ke kolenům. Dlouhé společenské róby pro takovou svatbu v párty stanu nejsou příliš vhodné.

Napsat komentář