Reprezentativní šaty a kancelář- základ úspěšné pracovní schůzky

IMG_20230713_161011

Každá z nás určitě dobře ví, jak důležitý je první dojem, který poskytujeme našemu okolí prostřednictvím gest, mluveného projevu, ale také vzhledu. Proto je výběr vhodných byznys šatů velmi důležitým aspektem úspěchu v pracovním životě. Nicméně ani ty nejlépe vybrané šaty Vám příliš nepomohou, pokud pozvete zákazníka, případně obchodního partnera do zanedbané kanceláře se starým, oprýskaným nábytkem.

Kancelář by měla odpovídat Vašemu vzhledu i osobnosti

Pokud zvete pravidelně obchodní partnery, případně potenciální zákazníky do kanceláře, pak by tomu Vaše kancelář i nábytek měly odpovídat. Jednak by měly reprezentovat Vaši osobnost a firmu, ale tak jako tak by měly být svěží, moderní a příjemné. Protože taková byste měla být v byznysu i Vy sama. Vhodně zvolené padnoucí šaty udělají velmi dobrý dojem, ale určitě nezapomeňte na vřelé prostředí a vhodný kancelářský nábytek, jaký najdete např. na x-nabytek.cz, nebo na z-nabytek.cz

A jak by měla teda kancelář vypadat?

Především tak, abyste se v ní cítila dobře Vy sama, ale také Vaši klienti / zákazníci / obchodní partneři. Určitě by tudíž neměla být vybavená přehnaně moderními materiály, jako jsou sklo, beton apod., ale spíše dřevo (doporučujeme nějaký svěží světlejší odstín), textilní materiály změkčující dojem, světlost. Pokud tápete nad barevným provedením, tak nic nezkazíte bílými stěnami v kombinaci s dřevěným nábytkem do kanceláře, několika zelenými rostlinami a designovými doplňky, z nichž alespoň některé doporučujeme ladit do zelené barvy. Je totiž obecně známo, že zelená barva uklidňuje oči, které jsou po dlouhé kancelářské práci unavené a vnáší do místnosti pocit svěžesti.

 

 

 

Napsat komentář