Tipy jak nosit krajkové šaty

Krajka je stále trendy a existuje mnoho způsobů, jak nosit krajkové šaty. Ať je Váš styl cudná a dobře vychovaná, nebo pravidla odmítající punkerka, vždy se pro Vás najdou ty správné krajkové šaty. Existuje celá řada faktorů, které ovlivňují oblékaní těchto smyslných šatů- zde přinášíme několik z nich.

1. Barevná krajka

V posledních letech je velmi trendy barevná krajka. Pokud chcete vybočit z davu, pak zapomeňte na klasické barvy krajkových šatů, jako jsou černá, bílá, nebo krémová a vyzkoušejte červené nebo modré šaty. Červené krajkové šaty jsou vynikající alternativou k večerním šatům.

2. Krajkové šaty pro volný čas

Při přemýšlení o tom, jak a kde nosit krajkové šaty berte v potaz kvalitu tkaniny. Obyčejnější krajka je vhodná i pro dennodenní nošení. Naopak těžší krajkové tkaniny jsou výborné pro vytvoření ležérního vzhledu. Pokud nechcete výrazně vybočovat, pak si vyberte krajkové šaty v neutrálních barvách a nejlépe s jednoduchými, koženými doplňky.

3. Večerní šaty

Kvalitnější krajka je vhodnější pro společenské účely a zvláštní příležitosti. Pamatujte, že i v krajkových šatech kratší délky můžete být velmi elegantní. Černá krajka je výborná pro vytvoření dramatického dojmu, ale nezapomeňte pro tyto účely vyzkoušet i bílou a smetanovou krajku. Každé ženě totiž sedí jiná barva. Pokud se obáváte toho, že barevná krajka působí příliš svatebně, můžete šaty doplnit barevnými ozdobami, nebo přidat nějaké barevné obruby.Těžká krajka

4. Těžká krajka

Poslední roky se dostává o popředí více strukturovaná, těžší krajka. Tyto typy krajky jsou lepší pro udržení struktury a vytvoření přesně definované siluety. Tyto krajkové šaty bývají většinou mnohem jednodušší. Robustnější krajkové tkaniny s širšími sítěmi a výrazné, jedinečné vzory jsou přesně to, co byste měla hledat pro tuto sezónu.

 

Napsat komentář