Šaty můžete nosit i bez podprsenky

Existuje jen málo více frustrujících okamžiků, než když probíráte nádherné šaty na stojanu a zjistíte, že nemůžete nosit žádné z nich. Pokud máte výraznější dekolt, pak určitě víte, o čem mluvíme.

Když je podprsenka nezbytně nutná, pak je to jako mučení. Z regálu se Vám vysmívají šaty se špagetovými ramínky, s hlubokým výstřihem či sexy výřezy. Ale spodní prádlo jako svrchní oblečení může být přeci i sexy a elegantní- ty tam jsou časy, kdy jsme chctěli, aby naše spodní prádlo zůstalo- no- v utjení.

Podprsenka bez ramínek se může zdát jako zřejmé řešení, ale to platí pouze u šatů s tenkými ramínky, takže se můžete rozloučit s velkými výstřihy nebo odhalenými zády. Navíc- kdo chce strávit celý den taháním té věci tak, aby jste ji udrželi na místě? Nikdo.

Řečeno jednoduše- boj je to neskutečný. Ale není třeba se uchýlit ke ke korpulentním návrhům, zajímco všichni ostatní chytají paprsky v jejich koktetních šatech. Řešením může být například šatová sukně, která Vám umožní ukázat nějakou kůži, ale přitom udržet podprsenku pod pokličkou.

Teď se podívejme zblízka na několik nesnází a jejich řešení:
Nesnáze: Nelze najít žádný střih šatů, který ukrývá každý kousek Vaší podprsenky
Řešení: Podívejte se na podrobnosti výřezu v místech, kde nejsou tak zřejmé. Nejen, že tyto šaty mají úžasný výřez na břiše, ale ještě můžete přidat např. lehce odhalená ramena.

Nesnáze: Není možno si obléci sexy šaty, aniž by se pod nimi výrazně nerýsoval podprsenka.

Řešení: Zvolte šaty s vestavěnou podprsenkou. A pokud to není ono, pak si mžete do takových šatů podprsenku klidně vzít. Nebude téměř vidditelná.
Nesnáze: Záda odhalující šaty je prakticky nemožné nosit bez podprsenky
Řešení: Zaměřte se na spodní část zad. Najděte šaty, které mají výřez pod linií Vaší podprsenky.

 

Napsat komentář