Prádlo od Victoria Secret i pro plnoštíhlé?

Módní značka Victoria Secret je o kousek blíže ke svým prvním modelům prádla v nadměrných velikostech. Představitelé značky tvrdí, že právě teď by mohl být ten správný čas vypustit do světa nadrozměrný model s jejich značkou.

“Myslím, že celý svět je více otevřený i větším velikostem prádla a jsem si jistý, že v určitém okmažiku budeme i my připraveni takové prádlo vyrábět” řekl Jagaciak.

Na značku se snesla loni kritika kvůli nabírání skupiny štíhlých modelů pro reklamní kampaně. Nové módní kousky by ale měly by ale měly být produkovány v celé řadě velikostí až po XL. U modelek pro novou kampaň zdůraznili představitelé Victoria Secret důležitost jejich rozličnosti- ať už se jedná o konfekční postavy, tak multinárodnost. Noví andělé, kteří byli představeni v dubnu jsou z několika zemí včetně Ruska, Holandska, Portugalska, Brazílie, Polska, Švédska, Austrálie a USA.

“Právě teď je asi nejrozmanitější zastoupení andělů” řekl Hosk. “Jsme z celého světa, přišli jsme z různých prostřdí, všichni jsme měli před tím nejrůznější životy. Takže je opravdu velmi zajímavé se teď a tady takto sejít. Je to super a cool”.

 

Napsat komentář