Party šaty, ve kterých budete královnou každého večírku

Společenská sezóna je v plném proudu, hromadí na pozvánky nejen na plesy, ale i nejrůznější párty a večírky. Ale v čem na takovou párty vyrazit? Nesnažte se přesvědčit sama sebe, že černé úzké džíny a tričko, nebo halenka budou ideálním outfitem. Ano, možná pro sraz bývalých spolužáků ze střední školy, nebo firemní večírek, na kterém se očekává určitý dress code. Ale na večerní párty v klubu, nebo Silvestra nabitého tancem se budou určitě výrazně lépe hodit stylové a sexy párty šaty, ve kterých zazáříte. Takže je čas zaměřit se na zábavné, ale často zanedbávané části našich skříní, které jsou určeny pro zvláštní příležitosti a hravé chvíle. Celebrity hrají tyto hry celý rok a my se jim můžeme ve správných párty šatech velmi blízko přiblížit, ne-li některé dokonce předstihnout.

Celebrity výrazným způsobem ovlivňují trendy nejen v oblasti párty šatů, ale i jakéhokoliv jiného oblečení, které budeme všude vídat za několik měsíců. V letošním roce nám slavní dali v průběhu prázdnin nepřeberné množství inspirace, ze kterých můžeme čerpat.

Pojďme se tedy společně podívat, co nás letos celebrity v šatech naučily a jaké párty šaty jsou momentálně na vzestupu. Pokud alespoň lehce přihlédnete ke své postavě, pak si můžete s klidným svědomím vybrat prakticky kterékoliv z těchto párty šatů a být si jista, že v noci budete za hvězdu. Šaty s vestavěnou pláštěnkou

Pokud jste duší exhibicionistka, nebo máte jen ráda výjimečné trendy, pak můžete vyzkoušet vestavěnou pláštěnku. Ta může mít podobu párty šatů s tkaninou navíc, které je přehozena přes ramena, nebo přišita na horní část šatů. Tato volnější látka navíc dodá Vašem outfitu až nadpozemný ráz a Vy nezůstanete bez povšimnutí nikde, kam se hnete. Párty šaty s vysokým krkem

Letos je na vzestupu móda roláků. Běžně si pod tímto pojmeme představíme teplý svetr prodloužený až k bradě, který se hodí na nejchladnějších zimních dnů a nocí. Ale v uplynulé sezóně vzaly celebrity rolák jako součást outfitu pro jakékoliv příležitosti. Tak vznikly i párty šaty s rolákem, které nejsou pletené, ale vyvýšená část až k bradě zůstává.

Napsat komentář