Jaké příslušenství a doplňky volit k červeným šatům

Červené šaty mohou být odvážným a velmi výrazným, ale také elegantním a svůdným outfitem, pokud je žena umí správně nosit a zvolit k nim odpovídající doplňky. Pokud volíte červené šaty, které jsou samy o sobě velmi výrazné, pak je doplňujte spíše malými, nenápadnými kousky, které na sebe nebudou strhávat příliš pozornosti. Udržujte Vaše šaty ústředním bodem outfitu.

Obecně lze říci, že existují 3 základní metody, jakými doplňky a příslušenstvím doplnit červené šaty. A je jedno, jestli vyrážíte v červených minišatech na párty, nebo v dlouhé červené večerní róbě na ples do opery.

Přemýšlíme monochromaticky

První možností je doplnit červené šaty o doplňky v různých odstínech červené, černé, případně tyto barvy spojit s menší plochou zlaté, nebo stříbrné barvy. Zvláště v okamžiku, kdy máte šaty volnější v pase je perfektním doplňkem pásek. Ideální možnost je elastický širší pás červené barvy, ale můžete využít i pásek ke kalhotám s minimalistickou sponou. Můžete také použít různé odstíny červené- v tomto případě ale opět platí základní pravidlo nechat vyniknout především Vaše červené šaty, takže volte doplňky spíše s tmavších, případně méně výrazných odstínech červené. Můžete trochu experimentovat a od červené barvy přejít až k rudé, nebo fialové. Tyto výrazně kontrastní barvy ale volte spíše na malé plochy- tzn. například na podpatky apod.

Volíme kontrast k červené barvě

Lze říci, že růžová je vlastně světle červená. Je nutno zkoušet a počítat s tím, že ne každý odstín červené bude pasovat ke každému odstínu červených šatů. Dobrým začátkem může být vyzkoušet stříbrno-růžové šperky, nebo stříbrné boty s růžovými detaily, případně v lehkém nádechu růžové. K těmto prvkům pak můžete ladit a další doplňky. Pokud máte ráda výstřednost a jste ráda středem pozornosti, můžete namísto růžové volit i další výrazné barvy jako je žlutá, oranžová, nebo dokonce modrá. Raději se vyhněte zelené barvě- tu ponechte na Vánoce.

Zlatá a stříbrná vyzdvihnou eleganci a smyslnost červených šatů

Zlaté a stříbrné šperky a módní doplňky jsou klasikou, která se hodí i k červeným šatům. Snažte se volit spíše menší šperky a doplňky a umisťovat je převážně na holou kůži, aby se vzájemně nebily s výraznou červenou barvou Vašich šatů. Zlaté a stříbrné doplňky můžete použít samostatně, ale můžete je i navzájem kombinovat.

 

Přejít na nabídku červených šatů

 

 

Napsat komentář