Jak nosit letní šaty i v chladnějších dnech

Jsem trochu netrpělivá a tak se snažím nosit moje oblíbené jarní a letní kousky oblečení i v době, kdy počasí příliš nespolupracuje. Prostě je mám natolik ráda, že je nechci nechat ležet ve skříni jen proto, že v květnu není krásný slunečný den. Ale jak na to? Lze vůbec tenké letní šaty využít i v chladnějších dnech? V tomto článku si popíšeme několik možností, jak.

Ne vždy jsem nošení šatů milovala

Po dlouhou dobu jsem téměř neměla šaty a těch pár kousků, které jsem si dříve koupila byly vzadu ve skříni a padal na ně prach. V šatech jsem totiž měla často pocit, že jsem dostávala mnohem více pozornosti především od mužů, než bych si sama přála. Během posledních let jsem ale zjistila, že jsem nejšťastnější, když můžu vyrazit ven v roztomilém dívčím stylu oblečená třeba jen v krátkých volných letních šatech. Miluju ten uvolňující pocit, kdy mám holé nohy, příjemnou volnost pohybu, výraznější výstřihy, kterými dráždím přítele. Zkrátka tohle všechno na šatech miluju a chci si to dopřávat tak často, jak to jen jde. Jediným problémem u nás v České Republice je, že počasí není pro letní šaty většinou zrovna jako stvořená, takže je výzvou vymyslet takový outfit, abych mohla mé oblíbené šaty oblékat i v chladnějších dnech. Jak to tedy provést?

Bundy a kardiany

Lehké bundy a volnější kardiany jsou asi nejlepším způsobem, jak se zahřát v lehkých šatech. Dlouhé nebo krátké, tenké nebo silnější, neutrální nebo odvážné…nabídka je široká a téměř vždy lze vybrat takový model, po kterém Vaše srdce touží. Spolu s padnoucím kardianem tak vytvoříte zajímavý a elegantní outfit, ve kterém lze chodit ven po velkou část roku.

Punčocháče a ponožky

Punčocháče jsou už klasika, ale k některým šatům perfektně padnou i podkolenky klidně ze silnějšího, teplého materiálu délky až ke kolenům. Investujte do několika podkolenek ze slabších i silnějších materiálů a v různých barvách tak, abyste měly vždy ve skříni vhodný model k daným šatům a do daného počasí.

Ozdobné košile

Košile přes šaty je jedním z mých nejoblíbenějších vrstvových triků. V létě můžete použít velmi lehké košile během chladnějšího rána, na jaře pak silnější košile pro celodenní nošení přes vhodné šaty.

Napsat komentář