Jak na líčení

Každá žena si přeje být bezpochyby krásná. Proto hledá v kamenných i internetových obchodech ty nejlepší a nejvyjímečnější kousky do svého šatníku, cvičí, zdravě jí a nezapomíná ani na make-up. Kvalitně odvedený make-up nemusí být nutně záležitostí několika desítek minut, ale pokud víte jak na to, dokážete vykouzlit kýžený efekt během chviličky.

Kvalita

Ne ve všech případech musí platit, že čím kvalitnější přípravek, tím lepší výsledek získáte. Ale u make-upu tato úměra opravdu povětšinou odpovídá, i když je též velmi důležité zvolit takovou kosmetiku, která odpovídá Vašemu typu pleti. Takovou, která zvýrazní Vaši přirozenou krásu. Klíčovými aspekty jsou kvalita podkladové báze, make-upu a pudru. Podkladovou bázi bohužel používá jen málo žen, což je ovšem velká škoda, protože ve výsledku sice není na první pohled viditelná, ale přitom výborně dokáže pleť vyhladit, sjezdotit a připravit pro nanesení make-upu, který ve výsledku vydrží mnohem déle.

Pak přichází na řadu samotný make-up, který musí co nejdokonaleji sedět k Vaší pleti. Častá chyba je zkoušení odstínu na ruce. Dámy- přiložt si před zrcadlem ruku s Vašemu obličeji a uvidíte okamžitě, že barevný rozdíl je dosti zásadní.

Poslední fází je pudr, který make-up zafixuje a zmatní. Na pleti by neměl být nijak evidentní a měl by působit co nejvíce přirozeně.

Nakonec zvolte tu správnou řasenku, tvářenku a rtěnku, oblékněte stylový outfit a vyražte.

Pokud se chystáte na párty, pak doporučujeme některé ze sexy minišatů, které najdete na adrese:

https://www.amodio.cz/kategorie-produktu/damske-saty/minisaty/

Pokud vyrážíte na ples, nebo významější společenkou událost, pak si můžete vybrat např. z našich společenských šatů, které najdete na adrese:

https://www.amodio.cz/kategorie-produktu/damske-saty/spolecenske-saty/

 

 

Napsat komentář