Chystáte se na párty?

Jste spíše noční typ, milujete ruch nočního velkoměsta a ráda vyrazíte s partou do víru dění, nebo chcete jen vypadat přitažlivě a sexy na rande, při večerním posezení v baru, nebo obyčejné procházce městem? Pak zajisté běžně prožíváte chvíle, kdy vetíte, v jakém outfitu zrovna daný večer vyrazit. Proto bysme Vám chtěli představit pár kousků z našeho eshopu, ve kterých 100% zazáříte nejen na tanečním parketu, ale i mimo něj a navíc udělají radost i Vaší peněžence.

Prvním kousek jsou stylové černé minišaty s bílým lemováním vyrobené spíše ze silnějšího materiálu, který jim dodává spolu s výrazným výstřihem do V a odhalenými zády ten správný půvab a přitažlivost. Tyto šaty budou ideálním kouskem na párty, ale např. i jako pomocník v případě, že potřebujete přesvědčit zákazníka k podpisu důležité smlouvy :)

Najdete je na adrese: https://www.amodio.cz/produkt/sexy-minisaty-s-hlubokym-vystrihem-cerne/

Dalším stylovým kouskem, který bychom Vám chtěli představit jsou opět černé minišaty. Tento kousek je vyrobený spíše z tenšího, velmi příjemného a elastického materiálu a má na zádech velmi hezký detail překřížených ramínek. Odhalená záda pak budí pozornost a zvýrazňují přitažlivost nejen těchto šatů, ale i Vás v nich oblečené. Tyto tzn. “malé černé” by měly být určitě základem šatníku každé ženy, která je ráda sexy a poutá na sebe pozornost. Velmi dobře se nosí, takže je můžete využít i jako příjemně vzdušný outfit pro celodenní nošení. Do těchto šatů doporučujeme neviditelnou podprsenku bez zadního dílu.

Najdete je na adrese: https://www.amodio.cz/produkt/sexy-minisaty-s-prekrizenymi-raminky-cerne/

Napsat komentář