Claudia Schiffer vytvoří řadu oblečení pro luxusní značku TSE

Claudia Schiffer oznámila vytvoření kolekce pro luxusní značku Tse již v únoru. Ihned potom se sešla spousta negativních ohlasů ohledně schopností této supermodelky vytvořit ty správné kousky, ktré budou navíc zapadat do portfolia Tse. Ale nesmíme zapomenout, že tato supermodelka strávila více než 20 let učením toho, jak vytvořit a nosit daný kousek oblečení.

“Snažím se aplikovat to, co jsem se naučila při práci modelky, kdy jsem spolupracovala po téměř 25 let s těmi nejúžasnějšími světovými návrháři. Naučila jsem se toho hodně, ale zejména jsem si z nejrůznějších myšlenek okolo mě utvořila své vlastní. Měla jsem to štěstí spolupracovat za svou kariéru s těmi nejlepší jako Karl Lagerfeld, Dolce&Gabbana, Valentino a Gianni Vesrasace a mnoho dalších, kdy jsem viděla z první ruky, jak pracují s nejluxusnějšími tkaninami a přetvářejí je na úžasné šaty, topy, halenky a další.

 18-dílná sbírka je dokladem toho, jak moc se Schiffer naučila. Kousky jsou navrženy tak, aby jejich lesk trval nejen tuto sezónu, ale aby bylo možno je nosit jako velice módní kousky ještě několik dalších let.

“Držela jsem doma všechny své šaty, které jsem nosila v průběhu několika let, takže mám teď doma velký archiv a spoustu stylových kousků, které se opět dostávají do módy. Například jsem našla úžasnou červenou sukni od Channelu z doby před 20 lety, která je velmi nadčasová. A pak jsem aktualizovala nový pár bot nebo šaty. Takto lze nosit i pár skvělých džínů z doby před pěti lety, které letos v létě a na podzim určitě využiji. Když jsem navrhovala tuto kolekci, přemýšlela jsem hodně právě o její dlouhověkosti. Budu si je moci obléct zase za pět, nebo 10 let?
Modelka má zejména zvláštní cit pro kašmír a právě především proto se rozhodla pro spolupráci s Tse.
“Měla jsem vždy velký problém najít neformální kašmírové svetry, které bych mohla nosit spolu s džínami, takže i já jsem byla velkým fanouškem Tse inhed od joho založení v devadesátých letech v New Yorku.” Vzpomíná. “Volala jsem jim s chutí vyzkušet spolupráci na kolekci úpletu a musím říct, že je úžasný zážitek pracovat s jedním z nejlepších v této oblasti.
S druhou kolekcí na obzoru je Schiffer na dobré cestě k tomu stát se plnohodnotnou designerkou značky Tse dokonce s plány najmout své vlastní modely.
“Vždy jsem byla vzorem a po více než 25 letech v módním a kosmetickém průmyslu bylo přirozené skočit po nohou do designu” řekla. “Doufám, že moje zpráva se prostřednictvím oblečení bude šířit dál a dál. Nadčasové oblečení pro každodenní nošení, inspirované vlivy současného života v Anglii”

Napsat komentář