Vybíráme dámské šaty na svatbu

Vaše dámské šaty na svatbu jsou pravděpodobně nejdůležitějším nákupem ze všech důležitých nákupů okolo svatby. Kupovat tyto šaty může být docela zážitek, proto Vám přinášíme několik tipů, které je dobré mít na mysli při jejich výběru:

Nakupování svatebních šatů by měl být příjemný zážitek

Bohužel je spousta nevěst zklamaných, když poprvé vyrazí n nákup dámských šatů na svatbu. Zmatek nad jednotlivými pojmy, ukázkové šaty, do kterých se ale nevejdou, nepřátelské prodavačky- to vše může z příjemného nákupu tvořit dojem pekla. Ujistěte se proto, že máte dostatek času na nákupy a snažte se je sloučit i se zábavnými prvky, jako jsou příjemný oběd s kamarádkami, nebo odpolední káva. Pokud se ve svatebním butiku necítíte pohodlně, nebojte se jít jinam. Takové dámské šaty na svatbu jsou značná investice, takže by měly butiky vynaložit maximum úsilí, aby Vás hýčkaly. Zkušená prodavačka by měla být schopna Vám navrhnout takové dámské šaty, které budou vyhovovat tvarů Vašeho těla, potlačí Vaše nedokonalosti a naopak zvýrazní přednosti.

Slaďte šaty s Vaším svatebním stylem

Přemýšlejte o typu svatby, kterou chcete mít už při výběru svatebních šatů. Které období jste vybrali? Bude to formální a elegantní večerní záležitost, nebo spíše ležérní párty na pláži? Budete se vdávat na zahradě, nebo v historické budově? Pokud máte stylovou svatbu, určitě budete chtít, aby Vaše dámské šaty byly součástí tohoto tématu. Na druhou stranu některé nevěsty vyrazí do svatebního salonu, najdou šaty, které se jim nejvíce líbí a ty pak ovlivní jejich svatební téma.

Vězte, jaké dámské šaty lahodí stylu Vaší postavy

Existují nepřeberné množství stylů svatebních šatů, na kterých bude ale prakticky vždy něco, co nevyhovuje Vaší fantazii, nebo tvarům Vašeho těla. Klíčem k úspěchu je vybrat takové šaty, které zvýrazní Vaše nejlepší křivky a naopak odtáhnout pozornost od Vašich případných nedostatků.

Napsat komentář