Jak nosit šaty s odhalenými zády

Šaty s odhalenými zády obvykle nemají vepředu výrazný výstřih a mohou působit velmi elegantně a nóbl, přitom ale odhalují dostatek kůže a mohou být odvážné a sexy zároveň. Pokud máte lehce tónovanou a čistou kůži, mohu být šaty s odhalenými zády tím pravým kouskem oblečení pro další velkou společenskou akci. Abyste mohla ale nosit takové šaty, je třeba správně zvolit spodní prádlo a připravit pokožku.

Co na sebe pod šaty?

Asi nejideálnějším řešením je podprsenka “s nízkým zadním dílem“. Tyto podprsenky mají pásky, které Vám obepínají okolo krku a kousek nad pasem, takže nemusí být v šatech vůbec pozorovatelná. Ale vyzkoušejte ji ideálně přímo v šatech, protože ne do každého modelu se bude hodit. Pokud máte menší poprsí, pak můžete zkusit silikonové nálepky, které zajistí, že přes šaty nebude prosvítat nic nechtěného a udrží je na místě. Držte se specializovaných nálepek, které lze běžně zakoupit. Třetí možností je lepící podprsenka, která poskytuje větší oporu i pokrytí, než je tomu u nálepek přes bradavky. Tato podprsenka je ideálně pro ženy s malým a středně velkým poprsím.

Rozzařte Vaši pleť

Na danou událost je ideální se několik týdnů předem připravit odstraněním mrtvé kůže ze zad. Použijte houbu a standardní sprchový gel a snažte se jemně seškrábat během sprchování mrtvou kůži každých pár dnů. Buďte opatrná, abyste nepoškodila citlivou kůži. Pravidelné mytí zad navíc zajistí, že se Vám na nich nebude tvořit akné. Po mytí vždy naneste na záda tenkou vrstvičku hydratačního krému, který ochrání Vaši pokožku před vysycháním. Není od věci si zajít do solária, protože opálená pokožka vypadá zdravěji a zvýrazňuje Vaše svaly na zádech. Navíc se příjemně prohřejete a pozitivně naladíte.

Napsat komentář